Bratislavská križovatka Mlynské nivy-Karadžičova bude už bez obmedzení

Ilustračná snímka. Foto: TASR/Pavel Neubauer

Bratislava 30. augusta (TASR) - Križovatka ulíc Mlynské nivy a Karadžičova v Bratislave bude od pondelka (3.9.) opäť fungovať bez obmedzení. TASR o tom informoval developer HB Reavis, ktorý od mája realizuje rozsiahlu rekonštrukciu ulice Mlynské nivy.

Počas leta pracoval investor na prekládke kanalizačného zberača, aby neskôr mohol vymeniť sútokovú komoru. "Tieto práce boli nateraz ukončené a od najbližšieho pondelka bude križovatka pre osobnú dopravu plne funkčná," spresnil. Spoločnosť HB Reavis, ktorá v Bratislave stavia novú autobusovú stanicu, začala v máji s celkovou rekonštrukciou ulice Mlynské nivy.

Rekonštrukcia je rozdelená na viacero fáz, k celkovej uzávere ulice nedôjde. Obnova je vyčíslená predbežne na 24 miliónov eur, investor ju zrealizuje na vlastné náklady. Počiatočné fázy by mali byť ukončené počas tohtoročnej jesene. Nový bulvár by mal byť k dispozícii pre obyvateľov i návštevníkov Bratislavy na jeseň 2019.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.