FOTO: Polícia vyšetruje krádež v bratislavskom obchodnom centre

Ilustračná snímka. Foto: TASR František Iván

Bratislava 4. septembra (TASR) – Polícia vyšetruje okolnosti prečinu, ku ktorému došlo v sobotu (1.9.) krátko pred 16.30 h v obchodnom centre na Pribinovej ulici v Bratislave. Doposiaľ neznámy páchateľ tu poškodil skrinku jedného z predajných pultov a následne ukradol finančnú hotovosť. TASR o tom informoval hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Michal Szeiff.

Polícia vyšetruje okolnosti prečinu, ku ktorému došlo v sobotu (1.9.) krátko pred 16.30 h v obchodnom centre na Pribinovej ulici v Bratislave. Doposiaľ neznámy páchateľ poškodil skrinku jedného z predajných pultov a následne ukradol finančnú hotovosť. Polícia v tejto súvislosti pátra aj aj po totožnosti doposiaľ neznámeho muža, ktorého zaznamenali priemyselné kamery a ktorý by mohol pomôcť k objasneniu tohto prípadu. Foto: TASR - KR PZ v Bratislave

Polícia v tejto súvislosti pátra po totožnosti doposiaľ neznámeho muža, ktorého zaznamenali priemyselné kamery a ktorý by mohol pomôcť k objasneniu prípadu. Akékoľvek informácie k totožnosti tejto osoby, k jej súčasnému pohybu alebo pobytu, môže verejnosť oznámiť na bezplatnom čísle polície 158, prípadne osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.