V bratislavskej Inchebe sa začali Dni Vianoc

Dni Vianos v Inchebe, archívna snímka. Foto: TASR/Martin Turanovič

Bratislava 30. novembra (TASR) - V areáli bratislavského výstaviska Incheba sa začali v piatok tradičné Dni Vianoc. Počas troch týždňov trvania prinesú tipy a inšpirácie pre najkrajšie sviatky v roku.

Na ploche 10.000 m2 sa predstavuje 300 predajcov z celého Slovenska. Pre návštevníkov sú pripravené desiatky stánkov s ponukou výrobkov. Vybrať si je možné z tých tradičnejších, ako sú oblečenie, šperky, kabelky, kozmetika, doplnky do domácností, hračky či knižné tituly. Chýbať však nebudú ani výrobky zručných remeselníkov, v ponuke ktorých nájdu návštevníci medové sviečky, prútené košíky, čipkované obrazy, paličkované výšivky či plstené výrobky. Tí odvážnejší si budú môcť sami vyskúšať tradičné remeslá, svoju prácu tu budú predvádzať slovenskí remeselníci naživo.

Počas Dní Vianoc sa v Inchebe bude možné aj zabaviť. Hneď v prvý víkend (1. 12. – 2. 12.) sa o dobrú náladu postará festival spoločenských hier HRAtislava. V rámci neho sa budú môcť spolu zahrať rodičia s deťmi, partie mladých aj starších, ale aj jednotlivci, ktorí majú radi hlavolamy, vedomostné súťaže, strategické hry či iné formy spoločenskej zábavy.

Dni Vianoc potrvajú do 19. decembra.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.