Zenit Petrohrad uspel na pôde Uralu, Mak hral do 84. minúty

Hráč Zenitu Róbert Mak oslavuje úvodný gól do bránky Kodane vo futbalovom zápase C-skupiny FC Zenit Petrohrad - FC Kodaň 5. kola Európskej ligy na štadióne v Petrohrade 29. novembra 2018. Foto: TASR/AP

Moskva 2. marca (TASR) - Futbalisti Zenitu Petrohrad zvíťazili v sobotňajšom stretnutí 18. kola ruskej ligy na trávniku Uralu Jekaterinburg 1:0 gólom iránskeho útočníka Sardara Azmouna zo 43. minúty. V drese hostí nastúpil v základnej zostave aj slovenský reprezentant Róbert Mak, hral do 84. minúty. Zenit si upevnil postavenie na čele tabuľky, má už štvorbodový náskok pred druhým Krasnodarom, ktorý má však k dobru nedeľňajší duel na ihrisku Spartaka Moskva.