Plavucha skončil na poste športového manažéra HKM Zvolen

Vlastimil Plavucha, archívna snímka. Foto: TASR/Martin Baumann

Zvolen 18. apríla (TASR) - Vedenie HKM Zvolen považuje účinkovanie v tipsportligovej sezóne 2018/19 za neúspešné a preto pristúpilo k prvej zmene. Vo funkcii športového manažéra po dvoch rokoch skončil Vlastimil Plavucha. Zvolenský hokejový klub o tom informoval na svojej oficiálnej internetovej stránke.

HKM síce získal po semifinálovom vypadnutí s Nitrou bronzové medaily, ale cieľom klubu bolo hrať finále. Jednou z prvých reakcií vedenia klubu je ukončenie spolupráce s Plavuchom. Počas jeho dvojročného pôsobenia tím v oboch prípadoch stroskotal v semifinále. Zatiaľ čo v sezóne 2017/18 to bolo považované za úspech, v ročníku 2018/19 už nie. Zvolenský klub ocenil Plavuchovu prácu, vďaka ktorej do tímu prišli kľúčoví hráči ako Tim Coffman, Nick Ross, Milan Kytnár či Mark Fraser. Zhodou rôznych okolností sa mu však nepodarilo zrealizovať rozpracované príchody vytypovaných hráčov, ktorí mali byť posilami najmä v nedávno skončených vyraďovacích bojoch.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.