Rusnák strelil v MLS dva góly, Greguš videl červenú kartu

Slovenský futbalista v drese Minnesoty United Ján Greguš (uprostred) v piatkovom stretnutí MLS Toronto FC - Minnesota United v Toronte 19. apríla 2019. Foto: FOTO TASR/AP

New York 20. apríla (TASR) - Slovenský futbalista Albert Rusnák sa dvoma gólmi podieľal na triumfe Salt Lake City v piatkovom stretnutí MLS v Cincinnati 3:0. Dvadsaťštyriročný stredopoliar v závere prvého polčasu otvoril skóre a po zmene strán premenil pokutový kop. Rusnák má po ôsmich kolách zámorskej súťaže na konte štyri góly.

Menej sa darilo jeho krajanovi Jánovi Gregušovi. Jeho Minnesota podľahla domácemu Torontu 3:4. Slovenský reprezentant síce prihral Darwinovi Quinterovi na úvodný gól duelu, ale v 89. minúte videl červenú kartu.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR