Vrakové potápanie – jediné na Slovensku je v Bešeňovej

Foto: GINO PARADISE Bešeňová

Bešeňová 16. júla (OTS) - Ďalšími novými vodnými atrakciami sú bazén Raft river a zábavný bazén Fun Bubble pool.

Kto si chce na vlastnej koži vyskúšať prístrojové potápanie, stačí prísť do GINO PARADISE Bešeňová. Je tam totiž jediné vrakové potápanie na Slovensku. Od prvej polovice júla majú návštevníci k dispozícii nové Diving Centrum s profesionálnymi inštruktormi. Nachádza sa vo veľkej Pirátskej lodi, v novej časti zábavno-adrenalínovej zóny.

Okolo lode prúdi Raft river (divoká rieka), ktorá má dĺžku neuveriteľných 220 m a široká je 3 metre. Jazdu na divokej rieke si návštevníci užijú na farebných raftoch.

Zábavnou novinkou je Fun Bubble Pool, bazén s čírou vodou, v ktorom sa vyšantí každý. Po lanách sa vyšplháte až na samý vrchol pulzujúcej gule. Cestou dolu si vychutnáte bláznivú jazdu do bazéna,“ hovorí o novej atrakcii Lýdia Chovancová z marketingu GINO PARADISE Bešeňová.

AJ toto leto čaká všetkých v GINO PARADISE Bešeňová jedinečný program. V júli sa v areáli odohrá sa turnaj v plážovom volejbale, a okrem toho prídu známe slovenské osobnosti predviesť modely Ivety Haasovej na Art fashion show. V auguste prídu do areálu najkrajšie fitnessky, extrémne športy, Majk Spirit, Lady Mel a Johny Perfecto a opäť známe osobnosti. Počas celého leta sa o zábavu postará profesionálny animačný tím. A to najlepšie nakoniec, celé leto sa súťaží o auto na víkend a o skvelé ceny. Viac na www.ginoparadise.sk.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.