Šetriza3.sk posilňuje svoju pozíciu

Foto: TASR/AP

Bratislava 13. augusta (OTS) - Na trhu zľavových portálov došlo na začiatku augusta k fúzii dvoch silných značiek. Obidve sú aktívne od samotného vzniku tohto segmentu. BratiZlava.sk spája svoje sily s niekdajšou trojkou na trhu - Šetriza3.sk. Tento portál interne doteraz prevádzkovala firma ActivIT s.r.o., ktorá prevádzkuje aj najstarší a najznámejší turisticko-rezervačný portál cestovného ruchu na Slovensku UbytujSa.sk. Hlavným zameraním tejto spoločnosti je vývoj webových a mobilných aplikácií.

Naša spoločnosť sa etabluje vo viacerých sférach informačných technológií. Internet je jedna z hlavných oblastí, ktorej sa venujeme vyše 14 rokov s úspešnými referenciami v Európe, Ázii a Austrálii. Tento projekt bol pre nás zaujímavým start-up-om a podarilo sa nám ho v rámci Slovenska dotiahnuť medzi tých najlepších. V súčasnosti sa však chceme viac venovať našej hlavnej činnosti, preto sme sa rozhodli posunúť projekt ľuďom, ktorí sa na trhu v tomto segmente vyznajú najlepšie. Svojou činnosťou od vzniku až doteraz potvrdzujú, že to v tejto oblasti myslia naozaj vážne a majú záujem projekt rozvíjať a skvalitňovať. Šetriza3.sk sa v rámci skupiny portálov ZaMenej.sk dostane do dobrých rúk, čo bude pozitívom a prínosom pre zákazníkov aj obchodných partnerov“ povedal Ing. Roman Molčany, PhD. za spoločnosť ActivIT, s.r.o.

Ing. Molčany zároveň dodal, že Šetriza3.sk odovzdávajú vo výbornej kondícii. Všetky záväzky voči obchodným partnerom boli vysporiadané a splatené.

Sme radi, že rokmi overenú a známu značku s početnou klientelou sa nám po viacerých rokovaniach podarilo získať a že máme plnú dôveru doterajšieho majiteľa a prevádzkovateľa spoločnosť ActivIT, s.r.o., pre ďalšie smerovanie portálu. Vidíme za tým nepriame uznanie kvality našej doterajšej práce. Šetriza3.sk vždy patrilo do špičky slovenských zľavových portálov a chceme, aby v nej bolo aj naďalej. Ponuka na ďalšie prevádzkovanie tohto projektu je pre nás výzvou. Súčasným aj budúcim klientom tak dávame prísľub, že aj tento ďalší člen skupiny portálov, ktoré spravujeme, bude fungovať na rovnakých princípoch slušného obchodovania voči našim zákazníkom i obchodným partnerom“ vyjadril sa za konateľov ZaMenej.sk a BratiZlava.sk Ing. Jozef Vikarský.

Všetky kupóny zakúpené na portáli ŠetriZa3.sk pred fúziou i po nej sú riadne platné a všetky prevádzky ich plne akceptujú. Tým, že portál prechádza k novému majiteľovi sa z obchodného hľadiska pre žiadnu zo strán nič nemení. Spojenie dvoch silných značiek prinesie na trh novú a silnejšiu konkurenciu medzi portálmi a zároveň pre zákazníka viac atraktívnych ponúk s kvalitným servisom.

Portály, ktoré sa týmto dostávajú do spolupráce a do jednej skupiny, pôsobia na slovenskom trhu už od roku 2010. Vo všetkých troch prípadoch sa jedná o overené, zaužívané a stabilné značky, obľúbené medzi zákazníkmi i poskytovateľmi zliav. Zákazníkom doteraz odprezentovali viac ako 10 000 ponúk, predali takmer milión kupónov a ušetrili viac než 30 mil. euro.

SetriZa3.sk zároveň posilní Slovenskú asociáciu portálov kolektívneho nakupovania.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.