Slovan nastúpi proti Medveščaku v bránke s Backlundom

Na snímke brankár Slovana Johan Backlund v prípravnom hokejovom stretnutí HC Slovan Bratislava - Amur Chabarovsk Foto: TASR/Pavel Neubauer

Bratislava 4. septembra (TASR) - Hokejisti HC Slovan Bratislava nastúpia na svoj úvodný duel 7. ročníka KHL proti Medveščaku Záhreb v bránke s Johanom Backlundom. Najnovšia tvár v tábore "belasých" Tomáš Starosta bude hrať v druhej obrannej dvojici spoločne s Jonathanom Sigaletom.

V prvej formácii nastúpi v defenzíve po boku Michala Sersena ďalší reprezentant SR Ivan Baranka, útočné trio Michal Vondrka, Václav Nedorost a Ladislav Nagy zostalo nezmenené oproti poslednému prípravnému duelu Slovana proti Vítkoviciam (1:2 sn). V druhej formácii si zahrá Starosta spoločne so Sigaletom a vpredu bude nastupovať Tomáš Surový medzi krídelníkmi Liborom Hudáčkom a Tomášom Netíkom.

Ďalšiu obrannú dvojicu vytvorí Vladimír Mihalik s Jánom Brejčákom, siedmym obrancom bude Patrik Luža. V tretej útočnej formácii sa predstaví Rok Tičar, Matt Murley a Milan Bartovič, vo štvrtom útoku do zápasu naskočí Peter Ölvecký, Patrick White a Žiga Jeglič. Informoval oficiálny web "belasých".

Predpokladaná zostava: Backlund – Baranka, Sersen, Sigalet, Starosta, Mihalik, Brejčák, Luža - Vondrka, Nedorost, Nagy - Hudáček, Surový, Netík – Bartovič, Tičar, Murley – Ölvecký, White, Jeglič

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.