SLOVO O SLOVENSKU, SNN 48

Eva ZELENAYOVÁ

Eva ZelenayováJe pravda, že na chod štátu siete sú nevyhnutné finančné prostriedky. Ak má štát dostatočný výrobný potenciál, je z čoho financovať nevýrobné odvetvia. Keď cheap jerseys free shipping si však podniky, ktoré  produkovali SNN zisk, štát odpredá do zahraničia, zdroj financií vyschne. A predsa akýmsi zázrakom stále máme dosť na rozhadzovanie. Nestačí nám jedna štátna zdravotná poisťovňa, náš malý národ dokáže uživiť Rechargeable ďalšie ako dve súkromné.

 

Nestačí nám jedna sociálna poisťovňa, necháme Podcast súkromne podnikať z povinne odvedených peňazí ďalšie dôchodcovské súkromné firmy. Keď rezort diplomacie oznámil, že návrh zákona o zahraničnej službe dá vypracovať súkromnej spoločnosti, mnohí cheap jerseys si mohli myslieť, že ide o nevydarený žart. Ministerstvá zamestnávajú stovky odborníkov, majú svoje wholesale nfl jerseys legislatívne odbory, ale rezort zahraničných vecí vyplatí za návrh zákona privátnej spoločnosti nemalé peniaze. 

Priestor na súkromné podnikanie poskytuje aj rezort školstva. Po roku 1989 rezignoval na výchovnú funkciu, čo sa prejavuje aj tým, že mladí nevedia, že pozdraviť je cheap jerseys slušnosť, že sa patrí uvoľniť miesto starším... Preto vôbec neprekvapuje, že sa našla súkromná spoločnosť a založila občianske združenie Deti a spoločnosť. Formou systematických seminárov pre deti vo veku od 6 do 10 rokov ich chce viesť k tomu, ako sa majú pohybovať v spoločnosti, ako pozdraviť dospelých, ako sa správať v spoločnosti dospelých, online ako sa správať pri stole, ako pekne jesť... 

Nie, to nie je námet na druhý diel Kocúrkova, to je slovenská realita.
Žiadne Komentáre

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

3 Spätných odkazov

  1. Display Team Pride And Team Smarts With Paintball Jerseys – ccstore.it
  2. How Influencer Marketing Can Grow Your Business » - Influencer World
  3. Verkehrsmittel in Moskau › Digiversum - Mein digitales Universum