Ako prežiť Hotel Paradise

HUMORESKA

Milan ZEMO

Nebolo úniku. Musel som pozerať na reality šou Hotel Paradise, keďže hostitelia nepopustili. Najprv som sa nepokojne vrtel na stoličke. Po chvíli som od údivu zabudol zavrieť ústa, čo si domáca pani vysvetlila tak, že som hladný, a domáci pán, že smädný. Pre každý prípad som ušiel na toaletu, čo si hostitelia vysvetlili jednoznačne a odteraz ma budú ohovárať.

Bola to prirodzená reakcia organizmu, ktorého normálny stav dokáže len na pár minút zvládnuť túto jojkársku reality šou najhrubšieho kalibru. Nech sa preto na mňa slovenskí diváci nenahnevajú, najmä tí, čo pozerajú každý diel tohto „číreho a nepoškvrneného výchovného programu“.

Pre vás, čo ste tento „úchvatný kultúrny počin“ televízie JOJ ešte nevideli, vysvetlím všetky minulé, súčasné aj budúce pokračovania niekoľkými vetami. Hrubokrkí, svalnatí a patrične na hlave (aj v hlave) vyholení mladíci s prefarbenými blondínkami, podozrivými čiernovláskami a brunetkami (väčšinou so silikónovými prednosťami) drepnejú v reálnom prostredí pre každého Slováka a Slovenku. Teda vo fajnovom hoteli v Karibiku. Tam posedávajú, jedia, slopú, fajčia, skáču do bazéna a to všetko s jediným cieľom – všetci sa zísť nie v jednej, ale v každej posteli s každým. No a popri sexuálnych zábavkách ešte stihnú ohovoriť a znemožniť jeden druhého, keďže každý z nich sa pachtí za mastnou výhrou. Víťazom sa totiž stane len ten „najlepší z reprezentatívneho výberu Slovákov a Sloveniek“. Musí to byť vzor pre všetkých mladých, teda ten najzákernejší, najdrzejší a najvýkonnejší v posteli, v pití, vo fajčení, v intrigách, v sedení s nohami na stole a v trepaní večných právd, z ktorých je súdnemu človeku na zvracanie. Keďže bulvár nelení a zásobuje informáciami o súťažiacich širokú verejnosť, môžeme sa dozvedieť, že ani jeden zo súťažiacich za svoj doterajší mladý život nevykonával žiadnu zmysluplnú činnosť, o zamestnaní ani nevraviac... Podľa tých istých bulvárnych zdrojov vraj televíznu jojkársku rajskú ubytovňu na Slovensku nevymysleli. Urobili ju podľa zahraničného námetu. Omyl! Je ukradnutá z každej dediny na Slovensku, kde sú najhoršie klebetnice, sediace hodiny nečinne na priedomí. Každý si pred nimi v duchu odpľuje alebo sa prežehná. Okoloidúceho blahosklonne pozdravia a keď odíde, začnú ho okiadzať, že keby ich počul a uveril tomu, čo natárali, tak sa radšej obesí na najbližšom strome. Babky však nie sú pre TV JOJ materiál na pozeranie. Vo vnútri blikajúcej debničky musí bežať zvrátený sen a pred ňou nech si sedí, kto len chce. Hlavne nech je divákov čo najviac, lebo iba tak sa budú sypať peniažky od inzerentov. Ostatne, toľko spomínaný nový svetový poriadok potrebuje čo najtupšie stádočko.

 Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.