SME: Šufliarsky zrejme nehovoril pravdu

Peter Šufliarsky Foto: TASR/Michal Svítok

Bratislava 14. októbra (TASR) - Námestník Generálnej prokuratúry Peter Šufliarsky nehovoril zrejme podľa denníka SME pravdu o údajnej streľbe na auto svojej manželky z mája 2010. Usvedčila ho jeho samotná manželka, ktorá jeho verziu nepotvrdila.

Keď denník v roku 2011 odfotografoval vtedajšieho šéfa Generálnej prokuratúry Dobroslava Trnku, ako so špeciálnym povolením jazdí po dunajskej hrádzi, vysvetľoval to aj tak, že je to z bezpečnostných dôvodov. Povolenie podľa Trnku dostala Generálna prokuratúra pre dve služobné autá po streľbe na autá jeho syna a Šufliarskeho manželky. Šufliarsky vtedy streľbu na manželkino auto potvrdil. Expertíza podľa neho zistila, že išlo o streľbu kalibru 22. Helga Šufliarska minulý týždeň vypovedala na súde v Pezinku. Na expertízu, ktorú spomínal jej manžel si nepamätala. Šufliarsky sa odmietol vyjadriť, informuje denník na druhej strane v príspevku s názvom "Šufliarskeho výstrel je podozrivý".

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.