Darčeky na poslednú chvíľu

Darčeky na poslednú chvíľu Foto: Zľavomat.sk

Bratislava 12. decembra (OTS) - Čoraz obľúbenejší nákup vianočných darčekov cez internet vrcholí počas týždňa pred Štedrým dňom. Vyplýva to z údajov najväčšieho zľavového portálu Zľavomat.sk, ktorý pred Vianocami navštevuje denne vyše 100-tisíc ľudí. Návštevnosť Zľavomat.sk tak pred Viaonocami rastie o 40 percent oproti bežným mesiacom. Nakupovaním cez internet sa chcú ľudia vyhnúť preplneným obchodom a ušetriť čas.

Viac ako polovica našich zákazníkov si nákup darčekov necháva na poslednú chvíľu – na týždeň pred Vianoami. Výhodou Zľavomatu je, že zákazníci môžu darčeky ako služby a pobyty nakupovať ešte aj na Štedrý deň. Stačí, ak si vytlačia kupón s vianočnou grafikou a darujú ho svojim najbližším pod stromčekom. Pri výrobkoch však odporúčame objednávku uskutočniť do polovice decembra, aby tovar stihol prísť včas pod stromček,“ poradil Rastislav Benka, marketingový manažér najväčšieho zľavového portálu Zľavomat.sk, ktorý patrí do nadnárodnej skupiny Slevomat Group. Zákazníci Zľavomat.sk si môžu kupóny vytlačiť aj vo vianočnej darčekovej podobe.

Pri všetkých tovaroch je na portáli Zľavomat uvedená dodacia lehota. Zákazník si tak môže vypočítať, dokedy najneskôr je potrebné objednávku uskutočniť. Dodaciu lehotu si spotrebiteľ môže overiť aj priamo u dodávateľov, ktorí sú uvedení pri každej zľave. „Tohtoročným hitom vo vianočných darčekoch sú najmä zážitky a relax. Ľudia svojim najbližším kupujú masáže, dobrodružné escape hry z tajomných izieb či wellness víkend. Vlani ľudia viac nakupovali výrobky, najmä fotodarčeky a módu,“ dodal R. Benka. Ak darček na Štedrý deň nesplnil očakávania obdarovaného, môže ho zákazník Zľavomatu vrátiť až do 14 dní od zakúpenia kupónu.

Tipy Zľavomat.sk na darčeky na poslednú chvíľu pre celú rodinu:

Do 10 eur:
- fotokalendár z vlastných fotografií (od 5,89 eura)
- tradičné thajské masáže (od 9 eur)
- moderné hrejivé šály s elegantnými vzormi (od 5,90 eura)

Do 50 eur:
- wellness pre dve osoby s privátnou jacuzzi vaňou (3 hodiny/19,90 eura)
- dobrodružstvo v tajomnej izbe The Room (od 29,90 eura)
- nezabudnuteľná jazda v SUPER aute (od 39 eur)
- exkluzívne ubytovanie a wellness v luxusnom Panorama Hotel Prague**** (od 49 eur)

Do 100 eur:
- zimný lyžiarsky a wellness pobyt v TOP stredisku Jasná, dve deti do 15 rokov zdarma (od 99 eur)
- let športovým lietadlom a pilotovanie (od 64 eur)
- automatická kulma pre dokonalé kučery (64,70 eura)

Nad 100 eur:
- lyžovačka a luxusný wellness v Alpách pre dve osoby (od 449 eur)
- bezbolestná laserová operácia obidvoch očí špičkovou metódou s doživotnou zárukou (679 €)
- let teplovzdušným balónom (od 109 eur)

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.