V Avione štartujú povianočné výpredaje

Povianočné výpredaje v nákupnom centre AVION. Ilustračné foto. Foto: TASR - Martin Turanovič

Bratislava 29. decembra (OTS) - Zľavy až do 80 percent na zimné bundy, topánky, svetre, lyže či televízory čakajú na návštevníkov najväčšieho nákupného centra Avion Shopping Park v Bratislave. Od soboty 27. decembra 2014 totiž v centre odštartovali obľúbené povianočné výpredaje.

„Výšku zliav si určujú sami nájomníci. Výpredaje štartujú najmä veľké reťazce a postupne sa počas januára do zliav zapoja všetky obchody. Naši zákazníci sezónne výpredaje veľmi obľubujú, sú na ne zvyknutí. Už počas prvého povianočného víkendu je návštevnosť centra pre výpredaje takmer rovnako vysoká ako pred Vianocami,“ uviedla Andrea Aujeská, riaditeľka nákupného centra Avion Shopping Park v Bratislave.

Podľa nej sú v tomto roku výpredaje kratšie, ale intenzívnejšie než vlani. Dôvodom je, že veľké reťazce spúšťajú počas roka čoraz viac sezónnych výpredajov. Návštevnosť centra sa počas výpredajov zvyšuje oproti bežným mesiacom o 30 percent. Najžiadanejšími výrobkami vo výpredajoch sú každoročne elektronika, móda, obuv a športové potreby.

Výhodou je, že aj počas výpredajov ponúka Avion Shopping Park v Bratislave pre návštevníkov parkovanie zdarma ako jediné centrum v Bratislave. Celkovo majú návštevníci v areáli Avion Shopping Parku Bratislava k dispozícií 3 600 parkovacích miest pri centre aj v podzemných garážach.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.