Prvé nákupné centrum developera IICG v Číne navštívilo 250 tisíc ľudí

IKEA Foto: TASR/AP Photo

Bratislava 30. decembra (OTS) - Developerská spoločnosť Inter IKEA Centre Group Čína po piatich rokov úsilia slávnostne otvorila tento rok prvé zo svojich troch super regionálnych nákupných centier v Číne. Nákupné centrum Wuxi LIVAT
YunLin Shopping Centre bolo postavené na ploche 153 tisíc štvorcových metrov. Počas prvých troch dní od otvorenia navštívilo LIVAT vyše 240–tisíc návštevníkov, ktorí si užili bohatý otvárací program, množstvo súťaží a darčekov. Centrum získalo lídrov z každej maloobchodnej kategórie. Hlavným kotevným nájomníkom je už tradične IKEA a k najväčším nájomníkom s plochou vyše tisíc štvorcových metrov patria lokálne siete Auchan, Suning a Jinyi Film. Prvé centrum IICG v Číne má spádovú oblasť až 12,3 milióna obyvateľov, ktorým je počas nákupu k dispozícii pohodlné parkovanie s kapacitou 5 000 miest. Od dizajnu až po koncept ponúka návštevníkom nákupné centrum LIVAT pohodlie a príjemné zážitky v škandinávskom štýle, s množstvom nákupných možností a rozľahlým parkoviskom.
Vytvoriť lepší každodenný život pre mnoho ľudí bolo vždy víziou IKEA a Inter IKEA Centre Group. Rovnako ako IKEA sa zaväzuje byť lídrom životného štýlu „Života doma“, Inter IKEA Centre Group má ambície stať sa lídrom životného štýlu „Mesto života“ v Číne. Developer Inter IKEA Centre Group je investorom, majiteľom a operátorom nákupných centier Avion na Slovensku a v Česku.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.