Z krádeže v hotelovej izbe obvinili mladú dvojicu z Bratislavy

Foto: TASR

Bratislava 10. februára (TASR) - Z krádeže v jednom z bratislavských hotelov sú obvinení 23-ročný Milan a 27-ročná Paulína z Bratislavy. K vylúpeniu hotelovej izby malo dôjsť minulý týždeň. O vznesení obvinenia informoval dnes bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff. V prípade preukázania viny hrozí dvojici až trojročné väzenie.

"Menovaní dňa 5. februára okolo 18.15 h vošli do priestorov jedného z hotelov v prvom Bratislavskom okrese. Na prvom poschodí hotela následne 23-ročný Milan vošiel do neuzamknutej izby, pričom Paulína zostala na chodbe dávať pozor. Z vnútorných priestorov izby menovaný odcudzil tam uloženú finančnú hotovosť, kreditnú kartu, ako aj mobilný telefón," opísal priebeh krádeže Szeiff.

Obaja menovaní podľa jeho slov následne z hotelovej izby, ako aj z priestorov hotela odišli. "Uvedeným konaním spôsobili celkovú škodu 3600 eur. Zároveň bolo preukázané, že Milan sa v priebehu 24 mesiacov dopustil spáchania viacerých trestných činov – krádeže, výtržníctva a ublíženia na zdraví, za ktoré bol právoplatne odsúdený," doplnil hovorca.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.