Kozák povedie slovenskú reprezentáciu do novembra 2017

Na snímke uprostred tréner Ján Kozák Foto: TASR/Michal Svítok

Bratislava 23. februára (TASR) - Tréner Ján Kozák bude viesť slovenskú futbalovú reprezentácii minimálne do konca novembra 2017, keď sa skončí kvalifikácia MS 2018 v Rusku. Informoval o tom v utorok oficiálny web Slovenského futbalového zväzu (SFZ).

Kozák má v zmluve klauzulu, že sa tá automaticky predĺži v prípade postupu až do konca jeho záverečného turnaja v júli 2018.

"Keďže záujem o pokračovanie zmluvy bol obojstranný, naše rokovania boli veľmi rýchle a produktívne. Predĺženie zmluvy už schválil aj výkonný výbor SFZ na svojom februárovom zasadnutí," povedal pre www.futbalsfz.sk prezident zväzu Ján Kováčik.

"Som vďačný, že mi vedenie SFZ dalo dôveru, pretože rád by som s reprezentáciou a ľuďmi v nej pokračoval v práci, ktorú sme doteraz urobili a potešili ňou fanúšikov i širokú verejnosť. Je dobre, že máme túto otázku vyriešenú a môžeme sa tak plne sústrediť na prípravu na EURO vo Francúzsku," uviedol kouč Kozák.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.