Spájame sa aj pre Vašu budúcnosť

Foto: Platforma žien Slovenska

Bratislava 7. marca (OTS) - Dňa 8. marca 2016 na Medzinárodný deň žien organizuje Platforma žien Slovenska 3. výročnú konferenciu v Hoteli Tatra v Bratislave.

Program konferencie bude rozdelený na dva diskusné bloky. Prvý blok s názvom Ženy – ekonomický potenciál 21. storočia a druhý blok Ako spolu (NE)spolupracujeme. Zároveň PŽS na podujatí aj predstaví výsledky projektu Hlasy žien. Projekt Hlasy žien sa zameriava na hodnotenie volebných programov politických strán a hnutí z pohľadu sociálno-ekonomického postavenia žien na Slovensku.

Platforma žien Slovenska je nezávislá a apolitická organizácia so spoločnými hodnotami a cieľmi pre všetky ženy Slovenska. Je priamou podporou pre sebarealizáciu žien z ekonomického, osobnostného a sociálneho hľadiska za účelom zlepšenia ich postavenia na Slovensku, trhu zamestnanosti a uplatnenia v praxi. Má ambíciu byť rovnocenným partnerom slovenskej vlády a parlamentu, pri presadzovaní potrieb žien, zvyšovaní ich účasti na trhu práce, rozhodovaní, zabezpečovaní rovného postavenia žien v spoločnosti a prispievaní k zmene ich vnímania zo strany spoločnosti. Platforma žien Slovenska realizuje 3. ročník konferencie v spolupráci so Zastúpením Európskej komisie na Slovensku a Slovak Business Agency. Mediálnymi partnermi sú Tlačová agentúra Slovenskej republiky a Ženy v meste.

Foto: Platforma žien Slovenska

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.