Lucie pozýva na exkluzívny slovenský koncert

Foto: Amadeus

Bratislava 18. marca (OTS) - 30 rokov od svojho prvého koncertného vystúpenia oslavuje skupina LUCIE nielen plánovaným letným open air turné v Čechách a jediným halovým koncertom na Slovensku, ale aj novými videoklipmi. Po Medvídkovi sa nového vizuálneho spracovania dočkala aj hitovka Amerika, ktorej koncertný videoklip je tou najlepšou pozvánkou na blížiace sa koncerty.

Iba tri koncerty pod holým nebom v Čechách a jediný exkluzívny koncert na Slovensku 22.júna v bratislavskej Inchebe pripravili pre svojich fanúšikov členovia skupiny LUCIE na rok 2016. A nielen to - práve dnes ponúkajú v premiére ochutnávku z toho, čo čaká všetkých, ktorí sa na ich vystúpenia chystajú. Zábery použité v koncertnej verzii videklipu Amerika vznikali počas ich comebackového turné v roku 2014, kedy sa na pánov Kollera, Kodyma. P.B.Ch. a Dvořáka prišlo pozrieť viac ako 150 000 fanúšikov.

Do bratislavskej Incheby je k dispozícii posledných 1500 vstupeniek v cenách od 29,- EUR v sieti Ticketportal.

Foto: Amadeus

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.