Výnimočná novinka, nielen pre bežcov, po prvýkrát na Slovensku

Foto: SABMiller

Bratislava 31. marca (OTS) - „Hop, hop, hop, idéééš, zaber!“ Bežíte 11. ČSOB Bratislava Marathon 2016 (3. apríla 2016), pred vami už len zopár kilometrov, keď sa na veľkoplošnej obrazovke zjaví váš kamarát, priateľka či šéf a hlasno vás povzbudzujú. Unikátnu aplikáciu, ktorá vám umožní podporiť práve vášho bežca, prináša Birell, partner behu na 10 km, tzv. Desiatky. Fanúšikovia môžu prostredníctvom mobilnej aplikácie „Fandíme maratóncom“ nahrať bežcom povzbudzujúci videoodkaz, ktorý sa im zobrazí na veľkoplošnej LED obrazovke vo chvíli, keď budú prebiehať okolo. Aplikácia pre fanúšikov povzbudí myseľ bežcov podobne, ako ich telo osviežia novinky Birell Polotmavý a Birell Polotmavý s príchuťou citróna, ktoré budú môcť bežci v cieli ochutnať medzi prvými.

Birell je ideálny nápoj pre všetkých, ktorí milujú aktívny život a chuť piva. Práve preto sme sa rozhodli osviežiť bežcov v cieli 11. ČSOB Bratislava Marathonu 2016 našimi novinkami – Birellom Polotmavým a Birellom Polotmavým s citrusovou príchuťou. Navyše, o povzbudenie na trati sa postará unikátna Birell mobilná aplikácia. Vďaka nej budú mať možnosť fanúšikovia nahrať svojmu favoritovi videoodkaz, ktorý sa bude premietať na veľkoplošnej obrazovke,“ popisuje pripravované aktivity marketingová manažérka Veronika Hořáková.

Foto: SABMiller

Prostredníctvom špeciálnej aplikácie od Birellu, môžu fanúšikovia nahrať pre ktoréhokoľvek účastníka pretekov, ktoré sa bežia v nedeľu 3. apríla 2016 (maratón, polmaratón, štafeta) svoj povzbudzujúci videoodkaz. Ten sa im po rozpoznaní štartovného čísla automaticky prehrá pri prebiehaní popred veľkoplošnú obrazovku medzi 19. a 20. kilometrom (Námestie Ľ. Štúra) a dodá im energiu dobehnúť do cieľa. V prípade štafety uvidí odkaz posledný člen tímu. Všetky podrobnosti a návod ako na to, nájdete na webovej stránke www.fandimemaratoncom.sk, kde si taktiež môžete stiahnuť aplikáciu a jednoducho nahrať video. Technológie nie sú vašou silnou stránkou? Odkaz vám pomôžu nahrať hostesky v promo stane Birell počas sobotňajších pretekov (deň pred konaním maratónu). Hľadajte modrý stan Birell s vlajkami, ktorý bude stáť v promozóne hlavných partnerov pri Eurovea.

V cieli čaká na všetkých bežcov zaslúžená odmena v podobe nealkoholického osvieženia Birell, ktoré dodá bežcom po vyčerpávajúcom výkone potrebné minerály a navyše obsahuje dvakrát menej cukru ako sladené limonády.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.