Požiar auta mestskej poslankyne V. Valachovičovej bol úmyselný

Na ilustračnej snímke je erb Novej Bane. Foto: TASR

Nová Baňa 11. mája (TASR) - Požiar auta novobanskej mestskej poslankyne Viktórii Valachovičovej, ktorý sa stal pred viac ako mesiacom, nebol spôsobený technickou chybou, ale úmyselne. Informáciu potvrdila hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Banskej Bystrici Andrea Petrovičová.

"Podľa výsledkov expertízneho konania išlo o úmyselné konanie cudzej osoby," podotkla Petrovičová s tým, že expertíza zároveň vylúčila, že príčinou požiaru bola technická chyba. Prípad je podľa jej slov stále v štádiu vyšetrovania. Valachovičovej vznikla škoda vo výške 1350 eur.

Poslankyňu zistenie policajného vyšetrovania neprekvapilo. "Tušila som to od začiatku. Výsledky pre mňa nie sú nejaké prevratné. Myslím si to isté, čo aj vtedy, keď sa to stalo, že to súvisí s tým, že som poslankyňa a možno toho robím až priveľa," podotkla v reakcii na výsledky vyšetrovania Valachovičová.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.