NAY vstúpil do expert International

Foto: NAY

Bratislava 5. januára (OTS) - Spolu s NAY sa členom skupiny stal aj Electro World v Českej republike, ktorý je súčasťou skupiny NAY.

Expert International je alianciou maloobchodných sietí s viac ako 3500 predajňami, aktívnou v 20 krajinách: Rakúsko, Belgicko, Česká republika, Dánsko, Nemecko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Maďarsko, Írsko, Taliansko, Holandsko, Nórsko, Poľsko, Portugalsko, Slovensko, Južná Afrika, Švajčiarsko a Španielsko.

Skupina bola založená v roku 1967 a svoju centrálu má vo Švajčiarsku. Počas 50 rokov svojej existencie sa expert International stala silnou medzinárodnou značkou s neustále rastúcimi predajmi.

Očakávame, že členstvo v expert International nám prinesie prístup ku skúsenostiam a nástrojom zo zahraničných trhov, ktoré môžeme aplikovať v našich sieťach. Veríme, že táto spolupráca prinesie ďalšie zlepšenie vysokej kvality zákazníckych služieb, na ktorú sú naši zákazníci zvyknutí,“ uviedol k dôvodom vstupu do expert International Martin Ohradzanský, generálny riaditeľ NAY a.s..

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.