Americký súd ukončil rozvodové konanie J.Deppa a A. Heardovej

Herec Johny Depp (vpravo) s Amber Heardovou pózujú fotografom počas príchodu na premiéru filmu Špinavá hra (Black Mass) v Londýne 11. októbra 2015 Foto: TASR/AP

Los Angeles 14. januára (TASR) - Súd v Los Angeles ukončil v piatok rozvodové konanie medzi hollywoodskym hercom Johnnym Deppom a herečkou Amber Heardovou.

Na základe dosiahnutej dohody Depp v rámci finančného vyrovnania vyplatí Heardovej sedem miliónov dolárov. Herečka ešte nedávno tvrdila, že časť týchto peňazí poukáže na dobročinné účely.

Heardová podala žiadosť o rozvod v máji minulého roku po 15 mesiacoch manželstva s Deppom. Hneď v máji súd 53-ročnému Deppovi nariadil, aby sa od Heardovej držal najmenej vo vzdialenosti 100 metrov po tom, ako uviedla, že manžel ju opakovane udrel a počas hádky po nej hodil telefón.

Johnny Depp sa s Heardovou zblížil po svojom rozchode s francúzskou speváčkou a herečkou Vanessou Paradis, s ktorou žil 14 rokov a majú spolu dve deti. S Heardovou sa zoznámil v roku 2011 pri nakrúcaní filmu Rumový denník. O rok neskôr sa zasnúbili a vo februári 2015 sa v Los Angeles zosobášili.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.