Hasiči na východnom Slovensku v noci vyťahovali zapadnuté autá

Na archívnej snímke zasnežené cesty na Sídlisku KVP v Košiciach v piatok ráno 13. januára 2017. Foto: TASR – Milan Kapusta

Košice 14. januára (TASR) - V súvislosti s výdatným snežením hasiči z Košického a Prešovského kraja počas uplynulej noci zasahovali na viacerých miestach. Išlo prevažne o vyťahovanie zapadnutých áut.

"V noci sme riešili vyťahovanie zapadnutých áut, prípadne odstraňovanie stromov alebo konárov na ceste. Celkovo bolo osem výjazdov k zapadnutým autám. Od rána sme mali tri výjazdy," uviedol pre TASR operačný dôstojník Hasičského a záchranného zboru v Košiciach s tým, že situácia je nateraz pokojná.

Podobne to bolo i v Prešovskom kraji. "V noci boli nejaké výjazdy, ale nešlo o nič mimoriadne. Sem tam bolo potrebné odstrániť spadnutý strom na ceste. Mali sme výjazdy k ôsmim požiarom a siedmim zapadnutým vozidlám," priblížil operačný dôstojník Hasičského a záchranného zboru v Prešove.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.