Aj na zimnej dovolenke sa dá ušetriť

Foto: TASR/Martin Baumann

Bratislava 20. februára (OTS) - Ďalší dôvod na radosť prináša bohatá ponuka zľavových portálov, s ktorou môžete na zimnej dovolenke ušetriť až stovky eur.

Na výber máte v princípe dve možnosti - využiť lyžiarske strediská v našich končinách alebo vycestovať za zjazdovkami do Álp. Slovenské svahy sa môžu z roka na rok pýšiť lepšími službami, novými lanovkami a celková úroveň našich vybraných stredísk za tou svetovou v ničom nezaostáva.

V obľube zostávajú predovšetkým menšie rodinné penzióny v blízkosti stredísk. Zákazníci kúpou takéhoto pobytu nastokrát získavajú aj samotný skipas alebo výraznú zľavu na lyžovačku v blízkom okolí, čo do veľkej miery uľahčuje celú organizáciu,” prezradil hovorca Slovenskej asociácie portálov kolektívneho nakupovania Marian Tar. Priemerná rodina s deťmi takýmto nákupom môže ušetriť desiatky až stovky eur.
Náročných cestovateľov zaujmú ponuky lyžovania v rakúskych či talianskych Alpách, kde si môžete vybrať spomedzi aj spomedzi väčších a luxusnejších rezortov. V zahraničí sa veľkej popularite teší i beh na lyžiach a v okolí hotelov sú k dispozícii kilometre upravených trás pre bežky.

Zaujímavosťou je tento rok oveľa vyšší dopyt po dovolenke, ktorá neobsahuje len lyžovačku. Vyhľadávané sú pobytové balíčky s wellness procedúrami či vstupom do aquaparku v okolí. Na dovolenku si tak okrem lyží pre istotu pribaľte i plavky.

Pri výbere miesta vašej zimnej dovolenky určite myslite dopredu. Jarné prázdniny v tomto roku pripadajú na tri týždne od 20. februára až po 10. marca 2017. Tieto termíny sa už tradične vypredávajú ako prvé, preto s rozhodnutím neváhajte pridlho.
Pokiaľ ste na zľavovom portáli našli ponuku ktorá vás zaujala, odporúčame vám preveriť podmienky a cenu, ktorá je poskytnutá v zľave. Odporúčame nakupovať vždy iba u overených a dôveryhodných partnerov a zaujímať sa o to, či má zľavový portál pečať Slovenskej Asociácie Portálov Kolektívneho Nakupovania.

O asociácii:
Slovenská asociácia portálov kolektívneho nakupovania združuje najnavštevovanejšie slovenské zľavové portály. Jej cieľom je chrániť spotrebiteľa a skvalitňovať ponúkané služby či tovary. Jednou z jej hlavných zásad je ponúkať iba preverené ponuky od zodpovedných partnerov. Zoznam portálov nájdete na stránke asociácie www.sapkn.sk.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.