Zoo Bojnice vyhlásila súťaž navrhni svoj pavilón slonov

Ilustračná snímka Foto: TASR/Miroslava Cibulková

Bojnice 6. marca (TASR)- Navrhnúť, ako by mohol vyzerať pavilón sloníc Maje a Gule, môže verejnosť v súťaži, ktorú vyhlásila zoologická záhrada v Bojniciach. Najlepšie návrhy aj odmení, informovala jej hovorkyňa Simona Kubičková.

Súťaž Navrhni svoj pavilón slonov má dve kategórie, a to Detskými očami a Očami "profíkov". Deti budú môcť zaslať ľubovoľný 2D návrh pavilónu, jeho vonkajších či vnútorných priestorov, použiť pritom môžu rôznu techniku. V prípade profesionálov by mal byť 2D návrh podoby pavilónu sloníc ručne kreslený, alebo vytvorený v grafickom programe. Zoo od nich vyžaduje minimálne dva pohľady, vonkajší a vnútorný.

Uzávierku súťaže stanovila bojnická zoologická záhrada na 30. júna. Jej výhercov vyhlási na Svetový deň slonov, teda 12. augusta. Práce vystaví aj na svojej webovej stránke, facebooku a vo svojom areáli.

"Súťaž nie je určená na výber návrhu, ktorý sa použije pri realizácii pavilónu slonov v Zoo Bojnice. Víťazi ani súťažiaci nemajú právo požadovať, aby ich práca bola použitá, no zoo sa ňou môže inšpirovať," upozornila Kubičková.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR2 Komentárov

  • Que final sufri hasta ultimo momento, felicitaciones a todo el elenco…Me encanto ese beso apacionado de Felix y Amparo, ella con esos ojitos llorosos y el con esas manos inquietas por secar sus lagrimas y borrar para siempre tanta pena… esas miradas suspendidas y complices, sin mas que decir… ese beso me traspaso la piel… Desde Chile un abrazo gigante para este gran elenco, especialmente para Benjamin, siempre un privilegio verle.

  • oi, tudo bem? eu sou português e gostava de trabalhar aí na austrália, pois isto por aqui está muito complicado. trabalho em serigrafia, mas tenho curso de elitcrecidade de 5 anos e conheço bem o trabalho do campo. falo e escrevo +- inglês, mas estou a ver que é difícil arranjar aí trabalho. um abraço e muita sorte para ti

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.