Pri čelnej zrážke automobilov v Cigeli sa zranili dvaja ľudia

Pri dopravnej nehode, ktorá sa stala vo štvrtok popoludní 16. marca 2017 v katastri obce Cígeľ v okrese Prievidza, si vyžiadala zranenie dvoch ľudí. Následky nehody odstraňovali príslušníci Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Prievidzi. Foto: TASR/KR PZ Trenčín

Cigeľ 17. marca (TASR) – Pri dopravnej nehode, ktorá sa stala vo štvrtok (16. 3.) popoludní v katastri obce Cigeľ v okrese Prievidza, sa zranili dvaja ľudia. Následky nehody odstraňovali príslušníci Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Prievidzi.

Ako dnes informoval hovorca Krajského riaditeľstva HaZZ v Trenčíne Marián Petrík, pri nehode sa čelne zrazili dva osobné automobily. „Prievidzskí hasiči poskytli zraneným účastníkom dopravnej nehody predlekársku prvú pomoc. Po príchode zdravotných záchranárov zranené osoby naložili do sanitiek a odviezli na ďalšie ošetrenie do nemocnice,“ uviedol Petrík.

Ako dodal, hasiči následne na oboch vozidlách vykonali protipožiarne opatrenia.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.