Na diaľnici D1 medzi Bratislavou a Trnavou sa prevrátil kamión

Ilustračná snímka. Foto: Facebook

Bratislava 24. marca (TASR) - Polícia upozorňuje vodičov, že na diaľnici D1 v smere z Bratislavy do Trnavy na 31. kilometri sa prevrátil kamión. Prejazdný je len jeden jazdný pruh. TASR o tom informovala bratislavská krajská policajná hovorkyňa Tatiana Kurucová.

Kamión blokuje ľavý a stredný jazdný pruh. Z dôvodu odstraňovania následkov nehody, prekládky tovaru z kamióna a následného odstránenia samotného kamióna dopravná polícia podľa potreby odkláňa dopravu na križovatke Senec D1 - II/503. Predpokladaný čas odstraňovania následkov nehody je približne štyri hodiny.

Polícia odporúča vodičom smerujúcim z Bratislavy na Trnavu, aby využili obchádzkové komunikácie. A to cestu I/62 Senec smer Sládkovičovo na R1 a D1, prípadne cestu II/503 a II/504 smer Pezinok, Modra a Trnava. Vodičom, ktorí smerujú zo Záhoria smerom na Trnavu, je najvýhodnejšie použiť komunikáciu II/503 Pernek - horský priechod Baba (obmedzenie pre nákladnú dopravu nad 7,5 tony) - Vinosady – Modra – Trnava.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.