Z Bratislavy sa lieta do Tuzly v Bosne a Hercegovine

Foto: TASR/Pavel Neubauer

Bratislava 27. marca (TASR) - Z bratislavského letiska Milana R. Štefánika môžu od dnešného dňa cestujúci lietať aj do mesta Tuzla v Bosne a Hercegovine. Novú linku s frekvenciou trikrát do týždňa spúšťa letecká spoločnosť Wizz Air.

"Sme radi, že sa nám v spolupráci s leteckými spoločnosťami podarí ponúknuť cestujúcim z Bratislavy v roku 2017 minimálne šesť nových leteckých spojení. Okrem štyroch liniek Wizz Air pribudnú tento rok od 30. októbra aj nové linky Ryanairu do Bologne v Taliansku a Solúna v Grécku," konštatoval generálny riaditeľ letiska Ivan Trhlík.

Z bosnianskej Tuzly do Bratislavy sa bude prilietať každý pondelok, stredu a piatok o 7.15 h. A let následne odlieta z bratislavského letiska do Tuzly o 7.45 h.

Tuzla je už druhou novou destináciou, ktorú počas marca začal prevádzkovať z Bratislavy Wizz Air. Od 10. marca spustil novú linku do mesta Kluž-Napoca v Rumunsku a späť s frekvenciou dvakrát do týždňa. Od 30. júna majú tiež pribudnúť ďalšie dve nové pravidelné linky tohto dopravcu z Bratislavy, a to do poľskej Varšavy a do Sofie v Bulharsku.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR1 Komentár

  • p.

    "Malé dvierká" pre moslimov ktorí najľahšie zvládnu slovenčinu ?

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.