Polícia pátra po Michaele Szalayovej a Milanovi Škvarilovi

Policajti z Nitry pátrajú po nezvestnej 32-ročnej Michaele Szalayovej. Foto: TASR/KR PZ Nitra

Nitra/Nové Zámky 16. júna (TASR) – Policajti z Nitry pátrajú po nezvestnej 32-ročnej Michaele Szalayovej, ktorá odišla ešte 17. mája z miesta svojho trvalého bydliska na prechádzku a do dnešného dňa sa nevrátila a ani nepodala o sebe žiadnu správu.

Nezvestná je zbavená svojprávnosti na právne úkony a je zverená do starostlivosti svojej sestre. „Michaela Szalayová je vysoká asi 167 centimetrov, strednej postavy, má hnedé vlasy po plecia a hnedé oči,“ uviedla nitrianska krajská policajná hovorkyňa Božena Bruchterová.

Po nezvestnej osobe pátrajú aj policajti z Nových Zámkov. Tí hľadajú 49-ročného Milana Škvarila z obce Vlkas. Nezvestný je od 17. mája, kedy odišiel z miesta svojho trvalého bydliska, aby sa poprechádzal. Domov sa už nevrátil a nikomu zo svojich príbuzných sa neozval.

Policajti hľadajú 49-ročného Milana Škvarila z obce Vlkas. Foto: TASR/KR PZ Nitra

Milan Škvaril je vysoký 185 centimetrov, štíhlej postavy. Má krátke rovné šedivé vlasy a hnedozelené oči. V čase odchodu z miesta bydliska mal oblečené modré rifľové nohavice, hnedú bundu a vetrovku červenej farby. Obuté mal čierne papuče. Mobilný telefón, ktorý mal so sebou, je nedostupný. Počas chôdze je nahnutý dopredu, má zašívané ľavé ucho, a chýbajú mu predné zuby. „Akékoľvek informácie o pohybe alebo pobyte nezvestných osôb môže verejnosť oznámiť na ktoromkoľvek oddelení policajného zboru, alebo na bezplatnom čísle polície 158,“ dodala Bruchterová.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.