Letné výpredaje budú tento rok silnejšie

Foto: Avion Shopping Park

Bratislava 30. júna (OTS) - Milovníci nakupovania tak budú mať dostatok času na výber oblečenia, elektroniky, obuvi či športových doplnkov za výhodné ceny. Podľa júnového online prieskumu AVIONU s letnými výpredajmi pravidelne ráta 84 % opýtaných, vyše 87 % ľudí kupuje vo výpredajoch najmä oblečenie a takmer polovica z nich minie nad 50 eur.

„Niektorí predajcovia spustili letné výpredaje už v týchto dňoch. Očakávame, že túto sezónu sa do letných výpredajov zapojí väčšina predajcov na prelome júna a júla. Výpredaje tak budú vrcholiť už od začiatku letných prázdnin až do augusta – teda do vypredania zásob alebo spustenia nových jesenných kolekcií módnych značiek,“ prezradila Katarína Michaliaková, marketingová manažérka nákupného centra AVION Shopping Park v Bratislave.

Podľa nej niektorí predajcovia avizujú vysoké zľavy hneď od začiatku výpredajov až do výšky 70 % ako napríklad A3 Sport alebo výpredaje fázujú ako napríklad predajca obuvi Office Shoes: „Aktuálne v našich predajniach prebieha predvýpredaj, tzv. midseason sale. Počas júla už spustíme letný výpredaj. Zľavy budeme poskytovať do výšky až 60 %. Ako poslednú fázu výpredaja budeme mať final sale, ktorý sa bude niesť v znamení posledných párov a veľkostí so zľavami až do výšky 70 %. Do výpredaja zaraďujeme sortiment, ktorý je sezónny alebo ide o menej úspešné modely,“ uviedol Marek Čachan, manažér prevádzok Office Shoes.

Aktuálne júnové zľavy vybraných značiek v bratislavskom AVIONE:
• Pietro Filipi do 50 %
• Reserved: do 50 %
• Retro Jeans: do 30 %
• Dormeo: do 60 %
• Cropp: do 50 %
• Office Shoes: do 60 %
• Yves Rocher: do 50 %

Výsledky online prieskumu AVION Shopping Park v júni 2017:

Foto: Avion Shopping Park

Foto: Avion Shopping Park

Foto: Avion Shopping Park

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.