Gebrüder Weiss: V USA rozbiehame vlastnú regionálnu organizáciu

Gebrüder Weiss: V USA rozbiehame vlastnú regionálnu organizáciu Foto: Gebrüder Weiss

Bratislava 3. júla (OTS) - Rovnako pribudnú aj ďalšie kancelárie leteckej a námornej prepravy v Číne a Nemecku.

Rovnaké služby pod jednou značkou všade vo svete - taká je stratégia logistickej spoločnosti Gebrüder Weiss. Po založení nových pobočiek v Nemecku, Číne, Honkongu a Singapure v prvej polovici roka, prichádza s informáciou o založení ďalšej regionálnej organizácie.

Foto: Gebrüder Weiss

Od 3. júla 2017 sa otvára ďalších 5 pobočiek pod značkou Gebrüder Weiss, a to v Atlante, Bostone a Los Angeles, kde preberie 100 % z niekdajšieho amerického spoločného podniku (joint venture). Ďalšie dve pobočky otvorí spoločnosť v New Yorku a Chicagu, v novej centrále Gebrüder Weiss v USA. V Spojených štátoch bude zamestnaných celkom 100 zamestnancov.

Okrem rôznych prepravných služieb, zameraných na leteckú a námornú prepravu, bude spoločnosť Gebrüder Weiss v nových pobočkách ponúkať aj špecifické logistické riešenia. Spektrum siaha od skladovania tovaru a lokálnej distribúcie, až po riešenia elektronického obchodu, vrátane systémov webových obchodov. Spoločnosť plánuje v nových pobočkách postupne rozvinúť odbornosť v odvetviach, ako sú napríklad oblasti automobilového priemyslu alebo high-tech.

Spájame globálnu všeobecnú sieť s vysokou mierou lokálneho know-how. S týmto konceptom by sme si aj v nových pobočkách chceli upevniť našu pozíciu poskytovateľa logistických služieb Service Excellence“, povedal Heinz Senger-Weiss, člen predstavenstva v spoločnosti Gebrüder Weiss. S mnohými zákazníkmi sme za posledné roky vyvinuli jednotné riešenia na globálnej úrovni. Túto ponuku by medzičasom chcela spoločnosť Gebrüder Weiss výrazne zintenzívniť, a ďalej rásť spolu so svojimi odberateľmi. „Nezávislá prítomnosť v USA v plnej sile má pre nás popri tom nesmierny strategický význam“, hovorí Senger-Weiss.

Foto: Gebrüder Weiss

Na hlavných logistických termináloch sveta
Spoločnosť Gebrüder Weiss ďalej rozširuje svoje zastúpenie aj v čínskych obchodných centrách. Pobočky, ktoré boli prednedávnom otvorené v Hongkongu a Šenzene podporí od 1. júla 2017 aj reprezentačná kancelária v Čan-ťiang, ktorá je na juhu ekonomicky najsilnejšej provincie Guangdong. Ešte toto leto by malo nasledovať otvorenie ďalšej kancelárie v Guangzhou. V Nemecku medzičasom doplní pobočky leteckej a námornej prepravy Hamburg a Frankfurt aj kancelária na letisku v Düsseldorfe. V priebehu roka otvorí logistická spoločnosť dve ďalšie kancelárie v Mníchove a Stuttgarte. Tým bude mať spoločnosť Gebrüder Weiss zastrešené najdôležitejšie prekladiská po celom svete. O sieti pobočiek a službách vo svete informuje spoločnosť na novej webovej stránke na: www.gw-world.com.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.