Zejak predĺžil kontrakt s basketbalovou Handlovou

ilustračná snímka. Foto: TASR/František Iván

Handlová 30. augusta (TASR) - Účastník Slovenskej basketbalovej ligy (SBL) MBK Handlová sa dohodol na pokračovaní spolupráce s 30-ročným čiernohorským pivotom Ivanom Zejakom.

Handlová uzatvorila angažovaním Zejaka tím na nový súťažný ročník. "Som rád, že sme uzatvorili káder Ivanom Zejakom, ktorého som predchádzajúci rok sledoval z hľadiska. Zanechal vo mne a myslím, že aj v priaznivcoch handlovského basketbalu, vynikajúci dojem. Ivan sa už v stredu zapojí do tréningového procesu. Máme dostatok času, aby sme sa do začiatku sezóny zodpovedne a poctivo pripravili. Za najdôležitejšie považujem skompletizovanie handlovskej dvanástky," vyjadril sa tréner Handlovej Krunoslav Krajnovič.

Zejak odohral v sezóne 2016/17 35 zápasov, priemerne si do štatistík zapísal 7,6 bodov, 5,1 doskokov a 1,0 asistencie. "Ponuka zo strany Handlovej ma veľmi potešila a som rád, že sa vraciam do mesta, v ktorom som sa výborne aklimatizoval a zoznámil s množstvom skvelých ľudí ako na palubovke, tak aj mimo nej. Verím, že nastávajúcu sezónu pod vedením ambiciózneho trénera zavŕšime podstatne úspešnejšie ako tú predchádzajúcu," citovala čiernohorského basketbalistu oficiálna klubová webstránka.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.