Kancelária NRSR chce nakúpiť nové gastrotechnológie za 260.000 eur

Ilustračné foto Foto: TASR

Bratislava 14. októbra (TASR) - Kancelária Národnej rady (NR) SR sa chystá nakúpiť nové gastrotechnológie za 260.000 eur bez DPH. Predbežné oznámenie sa v októbri objavilo vo vestníku verejného obstarávania. Nákup súvisí s rozsiahlou rekonštrukciou parlamentnej kuchyne a jedálne.

Predmetom tejto zákazky je dodávka a montáž gastrotechnológie kuchyne nachádzajúcej sa v budove NR SR. Dodávka a montáž sú naplánované pre nasledovné priestory: kuchyňa/varňa, výdaj jedál, bufet, bar, príprava vajec, čistá príprava zeleniny, čistá príprava mäsa, príprava cesta, studená kuchyňa, príprava pizze, hrubá príprava mäsa, umývanie kuchynského riadu, umývanie stolového riadu, sklady zeleniny, denné a suché sklady, chladené skladové priestory (chladiace boxy) a mrazené skladové priestory (mraziace boxy).

Kuchyňa a jedáleň v budove NR SR aktuálne prechádzajú rekonštrukciou. Kancelária NR SR vydala ešte pred letnými prázdninami v júni vo vestníku verejného obstarávania výzvu na predkladanie ponúk s tým, že predpokladaná hodnota zákazky presahuje milión eur bez DPH. Základným kritériom pri vyhodnotení ponúk bola cena.

Predmetom zákazky na uskutočnenie stavebných prác bola komplexná prestavba kuchyne a jedálne, ktoré sú v pôvodnom stave. Ide o stavebné práce na nasledovných stavebných a inžinierskych objektoch: architektonicko-stavebné riešenie, statika, zdravotechnické inštalácie, plynofikácia, vykurovanie, elektroinštalácia silnoprúdové rozvody, chladiace a mraziace boxy, vzduchotechnika a chladenie, elektroinštalácia slaboprúdové rozvody, meranie a regulácia, požiarna ochrana. Rekonštrukcia by mala trvať štyri mesiace od uzavretia zmluvy.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.