V bratislavskej Dúbravke predstavia čaro i produkty remesiel

Ilustračná snímka. Foto: TASR/Radovan Stoklasa

Bratislava 28. októbra (TASR) – V bratislavskej Dúbravke v sobotu opäť priblížia širokej verejnosti majstrovstvo remeselníkov. Od 9.00 h až do podvečera sa v miestnom Dome kultúry koná Dúbravský remeselný jarmok.

"Cieľom tohto podujatia je priblížiť a predstaviť širokej verejnosti unikátne výrobky, otvoriť diskusiu o jarmokoch s kvalitnými výrobkami a v neposlednom rade dať priestor šikovným a kreatívnym ľuďom z celého Slovenska," uviedla hovorkyňa mestskej časti Bratislava-Dúbravka Lucia Marcinátová.

Tento rok spojila mestská časť Bratislava-Dúbravka podujatie aj s novinkou, prvým ročníkom dúbravského Októberfestu, odkazujúceho na svetoznáme podujatie, ktoré sa koná v nemeckom Mníchove.

Podujatie doplní hudba, pripravené sú dva koncerty. "O 14.30 h vystúpi pred kultúrnym domom kapela On The Road a o 16.30 skupina Creedence Revival Band," doplnila Marcinátová.

Vstup na obe podujatia je voľný.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.