Colorful People zahrá v trenčianskom Átriu juhoamerické melódie

Ilustračná snímka. Foto: TASR - Radovan Stoklasa

Trenčín 24. augusta (TASR) – Juhoamerické melódie, ale aj swing, country, soul či reggae ponúkne v piatok podvečer skupina Colorful People v Átriu pod Mestskou vežou v Trenčíne v rámci letného Piatkového pikniku.

Ako informovala hovorkyňa Trenčína Erika Ságová, členovia skupiny Colorful People cestujú po svete a na svojich potulkách zbierajú inšpirácie, melódie a vášne, z ktorých stavajú repertoár.

„Dvaja zakladajúci členovia skupiny Juraj Holoda a Lenka Novotná sa stretli počas štúdií na hudobnej škole Jaroslava Ježka v Prahe. V Brazílii študovali hru na gitaru a perkusie, po štúdiách zostali istý čas hrať v Brazílii, Peru a Bolívii. Túžba s hudbou aj cestovať ich však zaviedla aj do Kanady, USA a mnohých európskych krajín. Pri cestách sa hudbou živia a vždy po pár mesiacoch potuliek radi doma ukážu, ako si rozšírili repertoár,“ uviedla Ságová.

Ako dodala, zostavu dopĺňa tretí člen kapely Dušan Marko (spev, perkusie). Oproti minulému roku je bohatší o nové skúsenosti ako nový spevák českej skupiny Support Lesbiens. Koncert pod Mestskou vežou sa začne o 19.00 hodine.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.