Danko: R. Sulík niekoľkokrát prekročil hranice slušnosti a odbornosti

Na archívnej snímke vľavo predseda NR SR Andrej Danko. Foto: TASR - Pavel Neubauer

Bratislava 26. októbra (TASR) - Líder SaS Richard Sulík je človek, ktorý v súkromnom a aj profesionálnom živote niekoľkokrát prekročil hranice slušnosti a odbornosti. Vyhlásil to predseda NR SR Andrej Danko (SNS) v reakcii na výzvu liberálov, aby do týždňa zverejnil svoju rigoróznu prácu, inak bude na pôde parlamentu čeliť pokusu o odvolanie.

"Jeho posadnutosť mnou a aj Slovenskou národnou stranou nebudem komentovať," odkázal Danko.

Podľa Sulíka sú vážne podozrenia, že Danko používa titul JUDr., aj keď naň nemá nárok. "Už niekoľko týždňov nepredložil svoju prácu a nevie dôveryhodne vysvetliť, prečo ju obhajoval v Banskej Bystrici, keď študoval v Bratislave. Toto je vážny problém. Slovensko je členom EÚ, sme súčasťou civilizovaného sveta, kde hochštapleri nemajú vo vysokej politike čo robiť. Nemá čo robiť na čele NR SR," myslí si Sulík.

Potrebné podpisy na zvolanie mimoriadnej schôdze už opozícia vyzbierala. K členom SaS sa pripojili aj poslanci OĽaNO, Sme rodina aj nezaradení okolo Miroslava Beblavého a Martin Poliačik.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.