V Prievidzi sa už po ôsmy raz uskutoční populárna Noc divadiel

Ilustračná snímka. Foto: TASR Štefan Puškáš

Prievidza 5. novembra (TASR) - Prievidzskí ochotníci z Divadla "A" a Divadla Shanti sa opäť pripoja k Noci divadiel. "Podujatie bude 17. novembra hostiť Kultúrne a spoločenské stredisko (KaSS) v Prievidzi a ponúkne hry od domácich i hosťujúcich divadelných súborov," informovala Paulína Kotláriková z KaSS.

"Do celoeurópskeho projektu, ktorý na Slovensku vyhlasuje Divadelný ústav Bratislava, sa Divadlo "A" a Divadlo Shanti Prievidza zapojili pred ôsmimi rokmi ako jedno z prvých ochotníckych divadiel," pripomenula Kotláriková.

Noc divadiel sa začne v Prievidzi o 19. h, v rámci jej programu sa predstaví Divadlo Spoza voza z Bratislavy s hrou Blues jedného otca, Divadlo "A" a Divadlo Shanti s hrou Škriepky. Štúdio SKDK Topoľčany predvedie Dámsku šatňu a Divadelná spoločnosť Dračí príbeh. O hudobné predely sa postará Ľudová hudba Beťári s hosťom z Moravy. Večerom budú sprevádzať herci Richard Hlavatý a Patrik Hostačný.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.