Speváčka ZAZ vydala nový album

ZAZ Foto:Agentúra AMADEUS, s.r.o

Bratislava 19. novembra (OTS) - Názov pripravovaného albumu Effet Miroir sa prekladá ako „Zrkadlový efekt“. Nahrávka rozpráva o kráse ľudských životov so všetkými nedokonalosťami, ktoré prináša. „Prijímať všetky naše stránky i ich paradoxy je pre mňa spôsob ako zjednotiť protipóly nášho bytia,“ komentuje nový album ZAZ. Inšpirovali ju zážitky z ciest a nekonečných koncertov, kde speváčka stretávala a pozorovala množstvo ľudských tvári a ich charaktery. Na novom albume sa spojili nielen rôzne životné príhody, ale i hudobné vplyvy ako šansón, pop, juhoamerická gitarová hudba a rock. ZAZ sa s tymito inšpiráciami pohráva s ľahkosťou a šarmom, ktorý dokonale doplňuje jej ľahko zachrýpnutý hlas.

Foto: Agentúra AMADEUS, s.r.o

Isabella Geffoy, vystupuje pod pseudonymom ZAZ a hudbe sa venuje odmalička. Pôsobila v rôznych kapelách a v roku 2010 vydala svoj prvý sólový album so svetoznámym hitom Je veux. Od tej doby vyhrala viacero ocenení vrátane francúzkej a nemeckej Grammy a predala viac ako štyri milióny albumov po celom svete. Medzi speváčkine inšpirácie patrí napríklad kubánska, či latinská hudba, Štyri ročné obdobia od Vivaldiho a jazzová diva Ella Fitzgerald, ku ktorej býva často prirovnávaná. Posledný album vyšiel v roku 2014, na ktorej spolupracovala s významnými hodobníkmi ako Charlez Aznavour, alebo Quincy Jones. ZAZ svojou dobrotou šíri do sveta nielen hudbu, ale i charitatívne aktivity. Založila iniciatívu Zazimut, prostredníctvom ktorej podporuje sociálne projekty.

Foto: Agentúra AMADEUS, s.r.o

Ak hľadáte vianočný darček pre najbližších, kúpte im zážitok, ktorý budú mať na koncerte ZAZ 16.februára 2019.

Vstupenky zakúpite v siieti Ticketportal www.ticketportal.sk

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.