Black Friday podporí aj AVION so zľavami do 80%

Foto: AVION

Bratislava 21. novembra (OTS) - Predajne v najväčšom nákupnom centre na Slovensku ponúknu zákazníkom zľavy až do výšky 80 %!

Do Black Friday sa tento rok zapojí viac obchodov než do iných zľavových akcií. Dôvodom je veľký záujem zákazníkov, ktorí sviatok poznajú zo zahraničia, aj akcie medzinárodných retailových sietí. Čierny piatok sa postupne aj na Slovensku stáva druhou najväčšou nákupnou horúčkou počas roka. Zákazníci si tak môžu nakúpiť vianočné darčeky za veľmi výhodné ceny a zároveň si nákupy spríjemniť pri dobrom jedle či káve,“ uviedla Katarína Michaliaková, marketingová manažérka AVIONU v Bratislave.

Čierny piatok pochádza z USA a považuje sa tradične za začiatok predvianočnej nákupnej horúčky. Zľavy v AVIONE budú rôzne: v niektorých predajniach budú zľavy od 50 % až do 80 % na vybrané výrobky. Iné značky budú zase ponúkať nižšie zľavy okolo 20 %, ale na celý sortiment. Obchodníci si stratégiu zliav počas Black Friday tvoria samostatne.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.