Žilinský poslanec M.Kapitulík podal trestné oznámenie pre napadnutie

Ilustračná snímka Foto: TASR - Erika Ďurčová

Žilina 23. novembra (TASR) – Poslanec Mestského zastupiteľstva (MsZ) v Žiline a Zastupiteľstva Žilinského samosprávneho kraja (ŽSK) Martin Kapitulík podal vo štvrtok (22.11.) na polícii trestné oznámenie pre napadnutie v noci zo soboty (17.11.) na nedeľu (18.11.). TASR o tom informoval novozvolený poslanec MsZ v Žiline Lukáš Milan.

Doplnil, že Kapitulík je stále hospitalizovaný v nemocnici. "Podľa vlastných slov sa už cíti lepšie, no k optimálnemu stavu je ešte ďaleko," dodal.

"Aj vzhľadom na policajné vyšetrovanie, aby som ho nijakým spôsobom neovplyvňoval, nebudem k útoku poskytovať ďalšie informácie. Môžem povedať len jedno - útok bol mimoriadne intenzívny," uviedol Kapitulík.

Podľa Milana utrpel mestský a krajský poslanec pri fyzickom napadnutí stredne ťažké zranenia hlavy, tržné rany a pohmliaždeniny. "Stále je podozrenie na zranenie krčnej chrbtice a liečba si vyžaduje nosenie ochranného goliera. Zo zranení sa bude zotavovať niekoľko týždňov," uzavrel Milan.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.