Chuck Norris prišiel do Budapešti na charitatívnu akciu

Chuck Norris, archívna snímka. Foto: TASR/AP

Budapešť 28. novembra (TASR) - Legendárny hrdina akčných filmov, americký televízny a filmový herec Chuck Norris, sa v utorok stretol v Budapešti s predsedom maďarskej vlády Viktorom Orbánom, ktorý herca s manželkou osobne odviezol na tréning príslušníkov elitnej protiteroristickej jednotky TEK. Informoval o tom v stredu spravodajský server Infostart.hu.

Norris pricestoval do Maďarska na slávnostné otvorenie vianočnej akcie Baptistickej charity.

Orbán najskôr zverejnil na Facebooku skupinovú fotografiu nazvanú Elitná jednotka, na ktorej sú okrem neho a 78-ročného herca aj niekoľkí príslušníci TEK. Neskôr zverejnil aj video z cesty na tréning komanda.

Norris Orbánovi povedal, že mnoho o ňom čítal a má pocit, ako keby ho už dávno poznal. Premiér poznamenal, že 90 percent správ o ňom je negatívnych, pretože ho "liberáli nenávidia". Herec na to reagoval slovami: "Asi ako (amerického prezidenta) Trumpa!" Orbán podotkol, že podľa jeho názoru ešte viac.

Baptistická charita sa riadi princípmi náboženského protestantského hnutia novokrstencov a patrí medzi päť najväčších humanitárnych organizácií v Maďarsku.

Spravodajca TASR Ladislav Vallach

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.