Slovan v príprave privíta Olomouc na novom Tehelnom poli

Ilustračná snímka Foto: TASR - Pavel Neubauer

Bratislava 29. decembra (TASR) - Vedenie futbalového klubu ŠK Slovan Bratislava sa rozhodlo zmeniť dejisko prvého prípravného zápasu v roku 2019, Sigmu Olomouc tak privítajú "belasí" v stredu 16. januára o 17.00 h na novom Tehelnom poli.

Tento zápas bude určený špeciálne a výhradne pre držiteľov permanentných vstupeniek. "Naši verní fanúšikovia tak ako prví uvidia nový štadión a budú si tam môcť pozrieť belasých v akcii proti českému účastníkovi európskych pohárov," uvádza sa na klubovom webe lídra jesennej časti Fortuna ligy.

"Som nesmierne rád, že spustenie predaja permanentiek vyvolalo veľký záujem. V súčasnosti sme predali takmer dvetisíc permanentiek, pričom od nového roka spúšťame rozsiahlu kampaň v Bratislave i okolí, aby sme tak prilákali aj širokú verejnosť či ľudí, ktorí na Slovane už dlhšie neboli. Našich verných fanúšikov si vážime, a preto sme im pripravili tento jedinečný vianočný darček. Permanentkári ako prví uvidia Slovan v akcii na Tehelnom poli a už v januári budú môcť zažiť atmosféru nového štadióna. Verím, že našich verných priaznivcov tento darček poteší a v čo najväčšom počte zavítajú na nový štadión. Ak ste možno doteraz váhali, či si zakúpiť permanentku, tak máte ďalší dôvod, prečo sa stať permanentkárom a využiť výhody, ktoré vám z toho plynú. Teším sa, že ideme domov a práve nadšenie fanúšikov je pre nás všetkých v klube veľkým záväzkom a zároveň motiváciou," vyhlásil viceprezident klubu Ivan Kmotrík ml.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.