Súťažte s 1. internetovou klinikou www.klik-klinik.sk

Foto: www.klik-klinik.sk

Bratislava 25. júna (OTS) - Hráme o 3 kozmetické balíčky určené na intímnu starostlivosť pre ženy aj mužov od firmy DermoXEN.

Zapojiť sa do súťaže môžete kliknutím na túto linku, kde nájdete všetky podrobnosti k našej súťaži, vrátane správnej odpovede.

Otázka je veľmi jednoduchá:

„Aké typy konzultácií môžete využiť na www.klik-klinik.sk?“

Odpovedať na súťažnú otázku môžete na www.zdravie.sk_SUTAZ.

Súťažte s 1. internetovou klinikou www.klik-klinik.sk Foto: www.klik-klinik.sk


O projekte 1. internetovej kliniky

Projekt www.klik-klinik.sk vznikol na platforme portálu ZDRAVIE.sk, ktorý je v súčasnosti najnavštevovanejším portálom v oblasti zdravia na Slovensku. Ide o kvalitatívne novú službu, ktorá má pozitívny ohlas nielen zo strany pacientov, ale aj lekárov. Lekári pokrývajú široké spektrum špecializácií od všeobecných lekárov pre deti, dorast a dospelých až po špecialistov z oblasti kardiológie, neurológie, pneumológie, alergiológie a ďalších. Na jednom mieste tak pacienti môžu získať odbornú radu a usmernenie pri svojich zdravotných ťažkostiach, ale aj ďalší odborný názor v súvislosti s konkrétnou diagnózou, či medicínskym postupom. Ide zároveň aj o ďalšiu z možností konzultácií s odborníkmi v prípade raritných alebo nejednoznačných diagnóz.

Aktuálne je do unikátneho projektu 1. internetovej kliniky zapojených 141 lekárov zo 68 špecializácii. Spýtajte sa ich na svoj zdravotný problém bez rizika, že sa o ňom dozvedia iní. Poraďte sa s odborníkmi a nestrácajte čas v čakárni. Moderné riešenie pre všetkých, ktorým záleží na zdraví.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.