Tenistka Wozniacka pobeží Newyorský maratón

Caroline Wozniacka Foto: TASR/AP

New York 1. augusta (TASR) - Dánska tenistka Caroline Wozniacka plánuje v novembri štartovať na Newyorskom maratóne. Bývalá svetová jednotka verí, že pri troche tréningu bude mať na to, aby zvládla 42,195 km dlhú trať.

Wozniacka v rámci tenisovej prípravy každodenne behá 30 až 40 minút a ak tréningovú dávku mierne zvýši, mala by byť podľa vlastných slov pripravená zabehnúť maratónsku trať. "Ľudia sa ma často pýtajú, prečo si nevyskúšam beh na päť či desať kilometrov. Ja im na to odpovedám, že to bežím každý deň a že by to nebola pre mňa žiadna výzva. Maratón v New Yorku je niečo, na čo sa chcem teraz sústrediť," vyznala sa dánska hráčka poľského pôvodu, ktorú citovala agentúra AP. Najdlhšia trať, akú doteraz zabehla, merala 18 kilometrov, čiže menej ako dĺžka polmaratónu.

Dvadsaťštyriročná Wozniacka verí, že sa kvalifikuje na Turnaj majsteriek WTA v Singapure (20.-26. októbra), ktorý sa skončí iba týždeň pred konaním maratónu v uliciach "Veľkého jablka".

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR1 Komentár

 • james luthor

  Ja som pán James Luthor, legitímne, dobrá povesť veriteľ peniaze. Sme firma s finančnú pomoc. Požičiavať peniaze ľuďom, ktorí potrebujú finančnú pomoc, alebo potrebujú peniaze, platiť účty, investovať na podnikanie. Chcem, aby tento prostriedok používať Vás informovať, že sme sa poskytovať spoľahlivé príjemcu pomoci ako budem rád, že Vám úver.

  Meno príjemcu: .........
  Krajina: .............
  Sex: .............
  Povolanie: ........
  Potrebné množstvo ............
  Účel úveru ........
  Doba trvania úveru: ............
  Telefónne číslo .............

  Zdravím.
  Pán James Luthor
  Dúfam, že vidieť vašu odpoveď prostredníctvom tohto e-mailu jamesluthor@outlook.com ...

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.