HOSPODÁRSKE NOVINY: Henkel prijme ďalšie stovky ľudí. A nie je jediný

Foto: Logo HN

Bratislava 12. septembra (TASR) - Na začiatku mali v Bratislave iba 30 zamestnancov, dnes ich je 1200. Centrum zdieľaných služieb spoločnosti Henkel Slovensko sa v posledných rokoch výrazne rozrástlo.

A podľa informácií denníka HOSPODÁRSKE NOVINY, by stovky nových pracovných miest malo priniesť aj v budúcnosti. "Našou víziou je v priebehu nasledujúcich rokov vytvoriť ďalšie pracovné miesta," potvrdila HR Business Partner Radka Gimerová.

Podobné plány majú až tri štvrtiny takýchto centier na Slovensku, ktoré chcú vytvoriť dokopy 1000 nových pracovných miest. Hovorí o tom prieskum spoločnosti Grafton Recruitment, ktorý má denník k dispozícii. Prieskum okrem toho poukázal aj na nový trend. Centrá rozširujú oblasti, ktoré zastrešujú. Priestor tak dostávajú napríklad naši personalisti. V súčasnosti na Slovensku pôsobí 35 centier zdieľaných služieb. Dokopy zamestnávajú vyše 28.500 ľudí. Téme sa venuje denník na prvej a šiestej strane v článku s názvom "Henkel prijme ďalšie stovky ľudí. A nie je jediný".

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.