Jozef ANTOŠÍK: Platby za mŕtve duše?

   Keď budete mať čas a miesto, skúste zaujať stanovisko k rozkrádačke komunistického majetku cez tzv. kupónovú privatizáciu. Nebudem kritizovať, ako boli podvedení občania. Je to smutná minulosť. Moja manželka je žiaľ dva roky mŕtva.

Dostal som teraz od fondu národného majetku úlohu na zaplatenie 9,8 € za vedenie účtu, ktorý jej vedú vo FNM. Zaplatiť treba pod hrozbou exekúcie do konca t.m. Jediné najbližšie miesto, kde sa možno niečo dozvedieť je trnavská pošta. Pošta vybaví denne max. 15 záujemcov, to je cca 450 do konca mesiaca. Povinných je niekoľkonásobne viac, ale platiť treba bez ohľadu na výšku majetku vo FNM. Ak je zostatok majetku nulový, dá sa vraj zaplatená čiastka získať naspäť.

Nelogičnosť je:                

a, Manželka si určite žiadne vedenie účtu neobjednala.

b, Ak tam niečo je, nech mi to pošlú a svoje náklady si môžu stiahnuť.

Vôbec by som Vás neotravoval kvôli mojej nebohej manželke, lebo po nej v tejto veci som od FNM nič nezdedil. Ide o mnoho iných ľudí, ktorí nemajú na práci nič iné, ako skákať podľa nôt FNM.Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.