Jún je mesiac detí


PSS inzercia šťastná rodinkaJún je mesiac detí - začnime ho EXTRA v PSS, a. s.

(PSS, tlačová správa)

Mesiac jún tradične patrí deťom. Predovšetkým jeho prvý deň. Tešia sa naň všetky deti bez ohľadu na meno či dátum narodenia. A keďže tento deň je výnimočný, aj Prvá stavebná sporiteľňa, a. s., chce prispieť niečím extra.

Vlastné bývanie je dar, ktorý by na prahu dospelosti prijal zrejme každý mladý človek. Prezieraví rodičia vedia, že ak raz chcú svoje ratolesti potešiť výnimočným darčekom, ktorý by predstavoval základ pre ich vlastné bývanie, musia na tom začať pracovať čo najskôr, najlepšie ihneď. Tým darom je prvé detské stavebné sporenie JUNIOR EXTRA v Prvej stavebnej sporiteľni, a. s. Najvýhodnejšie je, ak rodičia uzatvoria zmluvu o stavebnom sporení v PSS, a. s., bezprostredne po narodení dieťaťa a začnú sporiť. Ak tak dosiaľ neurobili, vhodným termínom je napríklad aj 1. jún, ktorý má najmä pre tých skôr narodených slávnostný nádych.

PSS inzercia Prešov TASR byty 4Prečo je výhodné sporiť v Prvej stavebnej sporiteľni, a. s.?

- Pretože priemerné zhodnotenie vkladov pri účelovom sporení predstavuje až 5,19 % ročne. Po splnení podmienok má rodič dieťaťa alebo dieťa po dosiahnutí 18. rokov zákonný nárok na stavebný úver s úrokom 4,7 % ročne. Každé dieťa získava EXTRA ISTOTU – PSS, a. s., zaňho v prípade nešťastia v rodine dosporí až do výšky 10 tisíc €.Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.