Má KDH kontakt na izraelskú tajnú službu?

KAUZA

lipšicNa internete sa objavila webová stránka s veľmi zaujímavým obsahom. Jej neznámi autori v nej tvrdia, že vedúci činitelia KDH ako minister vnútra Daniel Lipšic a predseda Bratislavskej rady KDH a starosta Ružinova Dušan Pekár udržiavajú kontaky s izraelským občanom Aronom Shavivom, ktorý údajne mohol pôsobiť proti našej Slovenskej republike a v prospech cudzej moci. Podľa dalšieho spisu mal byť D. Lipšic spolupracovníkom Vojenského obranného spravodajstva (VOS). Minister  poprel autenticitu dokumentu a označil ho za podvrh.

Pre TV Markíza hovorca Ministerstva obrany SR uviedol, že VOS neeviduje spis "Zelenáč", ktorý takto označuje práve D. Lipšica. Vzhľadom na závažnosť tvrdení publikujeme link na webovú stránku, evidovanú v zahraničí, ktorú informácie zverejnila. Autenticitu dokumentov nekomentujeme. SNN v najbližších dňoch oslovia starostu Ružinova a šéfa bratislavského KDH s otázakmi týkajúcimi sa jeho izraelského "priateľa".

LINK: http://lipsic.net/

 Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.