Marián Leško obľuboval komunizmus

Marián Leško obľuboval komunizmus Spracoval: (red) Konečne sa vysoko postavený činiteľ - tentokrát nezávislého Ústavného súdu SR - priamo jeho predsedníčka I. Macejková - odvážila podpísať a pomenovať KTO JE novinár a bývalý kmeňový redaktor SME Marián LEŠKO. Dosiaľ sme tieto informácie publikovali len my v Slovenských národných novinách.  Je to parádne čítanie Leškových citátov o februári 1848 a podobných jeho komunistických "žvástoch". HANBA!!! Toto sú novodobí demokrati Slovenka. ...

Umelecká anticharta alebo krivý charakter


Nezabúdajme

Umelecká anticharta alebo krivý charakter

Spracoval: (red) - Video: Youtube.com

Na internete sa objavil zaujímavý videozostrih tzv. Anticharty. Bolo to verejné vystúpenie a petícia občanov socialistickej vlasti na čele s tzv. umelcami, ktorí takto zareagovali na skutočný antikomunistický vzdor pod názvom Charta 1977. Je zaujímavé, aké tváre sa v spote objavujú. Je zaujímavé, že mali svoje postavenie vtedy a rovnako ho majú aj dnes - ale o niekľoko s kontom o niekoľko núl vyšším. Je zaujímavé, akú politickú ideológiu podporujú dnes. Sú z nich demokrati, liberáli,... Česť patrí tým, ktorí sa nezlomili. A bolo ich mnoho. Dnes sa však na televíznych obrazovkách neobjavia, dnes ich mládež nepozná....

Kresťanská spravodlivosť

Uverejňujeme fotomontáž neznámeho autora z internetu, ktorý ešte počas ministrovania J. Figeľa v pravicovej vláde spočítal jeho mesačný príjem. Je to len pripomienka všetkým, ktorí veria jeho kresťanským rečiam o spravodlivej spoločnosti. Ohľadne údajného "darovania" jeho luxusného bytu v centre Bratislavy, ktorý mu pridelil exspolupartajník A. Ďurkovský, sa snažíme zistiť, či občianske združenie, na ktoré byt previedol, nepatrí, resp. neriadi jeho blízka osoba.

Sulíkova Sasanka

sasankaNa internete sa 22. februára 2012 obajvilo zaujímavé video záznam zo stretnutia bývalého predsedu NR SR R. Sulíka (Sas) a kontroverzného podnikateľa M. Kočnera. Diskutovali mimochodom o voľbe generálneho prokurátora, ako aj o údajnom korupovaní politikov. V rozhovoru nevyplýva nič, čo by znamenalo priame porušenie zákona zo strany exšéfa parlamentu - a už vôbec nie zo strany podnikateľa. Aj keď ústaný činiteľ by si mal poriadne rozmyslieť s kým sa stretáva a o čom s ním rozpráva.

Čo nám SDKÚ nepovie

sdku logoOficiálne internetové stránky mesta Púchov zverejnili rozhovor novinárky Lucie Žatkovej z Púchovských novín. Pripravila ho s Mikulášom Dzurindom pred konaním predvolebného mítingu SDKÚ-DS v Púchove tretieho februára. V tomto rozhovore sú zaujímavé Dzurindove odpovede práve tak, ako aj jeho „neodpovede“. Okrem toho, že vám stránka www.snn.sk prináša priamy odkaz na pôvodný článok, ponúkame k téme aj vlastný komentár. Pre úplnosť – rozhovor vyšiel aj v Púchovských novinách štrnásteho februára v čísle 6/2012.

Kupónové gangsterstvo

kupónová privatizácia knižkaMnohí si z nás si pamätajú, ako sme stáli fronty na kupónové knižky a zaplatili 1000 Kčs, aby sme sa stali podielnikmi na majetku štátu s vidinou prichádzajúcich dividend. Mnohí sa dali nachytať a povstupovali do rôznych fondov, aby sa ich majetku zmocnili výberaní zločinci, podniky vytunelovali, rozpredali, nechali zlikvidovať a s miliardami od nás zdrhli na slnkom zaliate pláže v daňových rajoch. Potom prišiel čas predajov miliónových podnikov za symbolickú korunu, aby tieto podniky dopadli rovnako a súčasne s tým rástla armáda nezamestnaných.

Akcie z kupónky? Zase nás predali!

kupónová privatizácia knižkaV týchto dňoch dostávajú desaťtisíce občanov Slovenska nevítaný list. Istá pani Mgr. Baričiaková ako riaditeľka úseku ekonomiky a istý Ing. Miloš Peterka ako riaditeľ úseku obchodno-prevádzkového za inštitúciu, ktorú si nazvali Centrálny depozitár cenných papierov SR, rozposielajú poukážky, kde od občanov vymáhajú akési "skladné" za akcie z kupónky. Ak sa vám slovo "vymáhať" podobá na slovo "výpalníctvo", je to čisto na vás. Preto, aby ste si urobili konkrétnejší obraz tejto inštitúcie, len niekoľko faktov.

Kreativita neznámych tvorcov

anonym

Internet je skutočne jediné slobodné médium, ktorého nepostihuje ekonomická, politická alebo auto-cenzúra každého novinára. Je anonymný a preto sa ľudia neboja na ňom uverejniť svoj  názor. Stiahli sme zopár vtipných koláží. Slováci sú skutočne kreatívni.

Má KDH kontakt na izraelskú tajnú službu?

KAUZA

lipšicNa internete sa objavila webová stránka s veľmi zaujímavým obsahom. Jej neznámi autori v nej tvrdia, že vedúci činitelia KDH ako minister vnútra Daniel Lipšic a predseda Bratislavskej rady KDH a starosta Ružinova Dušan Pekár udržiavajú kontaky s izraelským občanom Aronom Shavivom, ktorý údajne mohol pôsobiť proti našej Slovenskej republike a v prospech cudzej moci. Podľa dalšieho spisu mal byť D. Lipšic spolupracovníkom Vojenského obranného spravodajstva (VOS). Minister  poprel autenticitu dokumentu a označil ho za podvrh.